פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אני מניח כי אתם מכירים את המסלול המזורז שסדרה הקריה האקדמית לרו"ח. אני חייב לומר בתור מי שמכיר הן את המוסד והן את הלומדים שם (רבים מהם מפקחים פשוטים מרשות המסים) כי מדובר במסלול בזיוני. מדובר בלימודים באורך שנתיים וחצי, אשר בהמלכם הסטודנטים המבריקים כמעט ולא מגיעים לשיעורים, אך כמובן עוברים את הבחינות. בקיצור, עסקת חבילה מצחיקה שבסוף ניתן להתהדר בתואר משפטנים. כפי שהם נכונים לדעת, לאחרונה לאור התפרצות המגיפה ונרשמים רבים למסלול המזורז, המשרדים הבינו כי מדובר בחבר'ה שלא באמת לומדים משפטים ולכן לא מתרשמים מהתואר הכפול... בהצלחה
דורון | 09:08  21/08/07
על מסלול לימוד דו יומי? יש את זה גם בבר אילן ובאוניברסיטת חיפה ואם אני לא טועה, אז גם במכללה למנהל. הבעיה היא לא במסלול אלא במל"ג שלא מתאים לו להשוות את תנאי הלימוד במכללות עם אלו שבאוני'.
ערן | 09:36  21/08/07
כן אני מדבר על המסלול הזה, אבל חשוב לציין כי אינני נגד מסלולים של יומיים-שלושה בשבוע ולימודי ערב..ההיפך זה נורא חשוב לאפשר זאת לאנשים שעובדים. אבל!! בקריה האקדמית (בכלל ובמסלול הזה בפרט) מדובר בדרישות מגוכחות, מביכות הגובלות בחוסר אחריות..העבודות מצחיקות, אנשים לא מגיעים לשיעורים, מכינים עבודה בחצי שעה, לומדים חצי יום למבחן ועוברים בסבבה! על זה אני מדבר. אני למדתי באונ' העברית. בשנה א' בקורס דיני עונשין נכשלו 50%..כך שמסתבר בקריה האקדמית מגדלים גאונים בלבד שעוברים הכל ומבלי להתאמץ. שאפו
אורלי | 08:52  22/08/07
אתה לומד שם וגם באוניברסיטה העברית?
ערן | 10:06  22/08/07
לא! למדתי בעבר משפטים+חשבונאות בעברית..אך אני נתקל בסטודנטים רבים המתהדרים בזה שהם לומדים שם. אין לי ספק שמדובר במוסד מכובד וממרצים שבאמת מהשורה הראשונה, אך ישנן שתי בעיות: הראשונה הנה היעדר תנאי קבלה, והשנייה הנה הקלות שבה מספרים הסטודנטים על הלימודים.. לכן ציינתי כי משרדים אינם עברים ומודעים לשוני בינה לבין מוסדות אחרים..יש הרואים בכך יתרון אני מניח
אורלי | 09:06  23/08/07
מצד אחד אתה אומר אומר שזה מוסד מכובד ומצד שני אתה אומר שלא מכירים בו. ויותר מזה, בכלל לא למדת שם ואין לך מושג לגבי תנאי הקבלה לשם. בתור אחד שלמד משפטים אתה צריך להיות מודע למושג הוצאת דיבה כי זה מה שאתה עושה כאן.
נירה | 10:02  21/08/07
אני גם מרגישה כך.. הם לא באמת יודעים משפטים בסופו של יום..והמחיר היקר שיש לשלם הוא בכל שמגיעים למשרדים על ראש מורם ויוצאים איתו מורכן, הואיל והמשרדים לא סופרים את התואר...לא מעניין אותם
סגור