פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ניסים | 22:13  17/10/07
אני מסיים כרגע שנה ראשונה במסלול מנע''ס בהתמחות חשבונאות אמנם נכשלתי בקורס יסודי בהתמחות חשבונאות מה שמעכב אותי כשנה האם עדיף לי לחכות שנה ולחזור להתמחות בחשבונאות ולהמשיך הלאה במוסד בו אני לומד? או שעדיף לי שנה הבאה כבוגר שנה שניה להתחיל הסבה לראיית חשבון לימודי תעודה באוני' בר אילן הבנתי שהלימודים הנ''ל מאוד נחשבים בBIG 4
רו"ח איל שרבי | 17:14  21/10/07
חסרים לי הרבה פרטים כדי לעזור לך, אני חושב שאתה צריך לחשוב עם עצמך האם טוב לך במוסד בו אתה לומד, מה הסיבות שבגללן נכשלת ואולי במהלך שנת ההמתנה הזו תוכל לעשות עבודה אישית (הרבה כישלונות נובעים מלחצים ולכן כדאי ללמוד להירגע), מה נותן לך המוסד, השירות וכד' עליך גם לחשוב האם זו ההתמחות, כשלון בקורס בסיסי הוא בעיתי ואתה חייב לחשוב ממה הוא נבע, אם זה נובע מקושי ואולי באמת כדאי לעשות הסבה כיוון שהלאה החומר הרבה יותר קשה. בהצלחה
סגור