פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מילי | 12:03  27/10/07
שלום אייל רציתי לשאול האם קיימות משרות חלקיות לרואי חשבון? כרגע אני בשנה שלישית בקרייה האקדמית אונו ומתחילות לי החששות איך אוכל להקים משפחה עם עבודה כול כך תובענית
רו"ח איל שרבי | 13:45  29/10/07
יש. אני נתקלתי במספר סיטואציות ואני בטוח שיש עוד לדוגמא - עובדת ותיקה מאד שיש לה משפחה והיא מאד מיומנת, בעל המשרד מוכן לוותר כיוון שבזמן קצר היא מניבה הספק של כמה עובדים. קבלן חוץ - במשרדים שבהם יש עומס לוקחים רו"ח חיצוני שלוקח תיקים הביתה וכד'... שימי לב שיש לצבור בתחילה ותק מסוים ושיכירו אותך...
משה | 19:49  05/11/07
מנסיוני האישי (לא רו"ח), אך בעל תואר שני פיננסי מכובד, צריך הרבה (מאד) נסיון, הכרויות ובעיקר בעיקר קשרים כדי להשיג משרה חלקית מכובדת. שנתיים (מתישות !!) חיפשתי חצי משרה, והייתי מוכן להסתפק בשליש שכר ופחות מכך, אך לא הצלחתי.
סגור