פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

סטודנטית שנה ג' | 11:03  28/10/07
התחלתי עכשיו שנה שלישית במנהל עסקים בהתמחות חשבונאות במסלול האקדמי המכללה למנהל. יש לי שאלה, לאחרונה נחשפתי לתחום חדש בראיית החשבון הוא הביקורת החקירתית וכפי שהבנתי יש רק משרד אחד בארץ שמתעסק בזה . מוצא חן בעיני התחום, אני מעוניינת לעשות סטאז' בביקורת חקירתית אך קצת חוששת שמא סטאז' בביקורת חקירתית יגביל אותי בעתיד כי אני לא עושה סטאז' בביקורת הרגילה בה עוסקים רוב המתמחים. האם אוכל להתקבל למשרדים אחרים של ראיית חשבון לאחר סטאז' בביקורת חקירתית (נשמע לי מצומצם ואני מפחדת שיגביל אותי בעתיד) ? אודה מאוד על תשובתך.
רו"ח איל שרבי | 13:44  29/10/07
א. יש יותר ממשרד אחד שמתמחה בזה, אולם לצערי אני לא יכול להמליץ. ב. אולי גם יעניין אותך המחלקה הכלכלית של משטרת ישראל ג. אכן, יכולה להיות לך בעיה זמנית אולם כל משרד שיש בו ביקורת חקירתית יש בו גם ביקורת רגילה. לכן אם תרצי, תעברי לעשות ביקורת רגילה זמן מה באותו משרד או אפילו במשרד אחר (שלדעתי יקבל אותך בזרועות פתוחות) ולאחר מכן שוב כל הדלתות יהיו פתוחות. ד. קחי בחשבון שבהתחלה העבודה יכולה להיות משעממת.... ה. והכי חשוב לכי למה שאת חושבת שיעניין אותך ומושך אותך
ענבר | 21:20  03/11/07
אני באותה דילמה. אני עכשיו מתחילה שנה ג' וגיליתי את התחום של ביקורת חקירתית והתלהבתי מאוד מהתחום. גם אני חוששת מלעשות את הסטאז' בתחום ואחרי זה יסגרו לי דלתות. אני חושבת על ברלב, שמעתי על עוד כמה משרדים קטנים, אבל אני ממש לא יודעת מה הרמה שלהם. אם את רוצה להתיעץ ביחד ואולי להחליף רעיונות אז אני אשמח, המייל שלי זה [email protected]
סגור