פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אור | 14:09  30/12/06
שלום, באחרונה אני בודק כל מיני כיוונים לתחילת הלימודים. נראה לי מאוד מעניין ללמוד בבית ספר לאודר לממשל דיפלומטיה ואסטרטגיה של המרכז הבינתחומי הרצליה. מישהו למד שם? מישהו יכול לתת דעה על הבית ספר? התואר נקרא BA בממשל? כמו כן מישהו עשה את מסלול הממשל ומנהל עסקים (4 שנים)? איזה תואר מקבלים בסוף (שני תארים ראשונים???) אני יודע שהמרכז הבינתחומי הרצליה הוא רציני אך יש לכם דעות עליו? כמו כן עם BA במקצוע הזה ועם אולי המשך לתואר שני (יחסים בין לאומיים או דיפלומטיה ואסטרטגיה) יש מה לעשות? תודה
מיכל תירוש | 18:22  31/12/06
הי אור, יש לך כמה שאלות שנוגעות לתואר שמקבלים בסוף מסלול כלשהו- למשל, שאלת "האם התואר נקרא BA בממשל?" או אם בסוף מסלול מסוים מקבלים תואר אחד או שנים. אלה שאלות שחשוב לשאול את המוסד עצמו, מאחר ורק שם יוכלו לתת לך תשובה מדויקת ומחייבת. לכן, אני מציעה ליצור עמם קשר ולברר עם מזכירות החוג, למשל, בדיוק איזה תואר מקבלים בסוף, לאיזה כיוונים הוא מכוון, מה עושים בוגרי המסלול וכו'. ברוב מוסדות הלימוד ישתדלו לענות לשאלותיך בהרחבה כדי לשכנע אותך להירשם, ולכן שווה לברר קודם כל איתם. בנוסף, הם יוכלו בקלות לקשר אותך עם בוגרי המסלול. על תתביש לבקש זאת. בהצלחה, מיכל
סגור