פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מירב | 08:35  05/01/07
שלום מיכל, למדתי הרבה ועדיין אני לא מרגישה שאני בכיוון הנכון. יש לי תואר ראשון במדעיהחברה ועשיתי הסבה לתכנות של משרד העבודה. כרגע אני עוסדת בהנהלת חשבונות. אני לא אוהבת עבודה טכנית אבל גם לא עבודה בלחץ, למרות שאני מחפשת עניין ,אני גם צריכה סביבה נעימה והייתי רוצה לעסוק במשהו שאני אוהב. אשמח אם תוכלי לייעץ לי מה מתאים לי מירב
מיכל תירוש | 11:41  06/01/07
אני לא בטוחה, אך נראה לי שאת פונה אלי אחרי פניה קודמת. לצערי, אני לא מוצאת פניה זו (אם ישנה), כך שאני עונה בהתאם למה שכתבת כאן. וממה שכתבת כאן יש התחלה של הגדרה מה את מחפשת (עבודה בלי לחץ, עבודה לא טכנית, סביבה נעימה) אך וודאי שאין כאן די כדי להבין במה תאהבי לעסוק. גם ההגדרות שיש מאוד כלליות, וקשה לייעץ לפיהן. בנוסף, מהרקע שציינת לא ברור- למה עברת להנה"ח? האם לא רצית כיוון של מדעי החברה? וכו'. בקיצור, כדי לייעץ לך נראה לי שיש מקום לשיחה יותר מעמיקה בה תבהירי בדיוק מה את מחפשת ומה ממש לא. דבר כזה אפשר לעשות בשיחת ייעוץ עם פסיכולוג תעסוקתי שיעזור לך, באמצעות שיחה ושאלות, להבהיר לעצמך את הדברים, ומשם לבחור בכיוון הנכון עבורך. מה כוונתי בשיחת ייעוץ והיכן ניתן לעשות זאת, תמצאי אם תדפדפי אחורה בפורום. התייחסתי לכך בהרחבה בעבר. בהצלחה, מיכל
סגור