פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

לירון | 14:10  09/01/07
מיכל היי, אני מעוניית ללמוד מזרח תיכון וערבית, הנושא המרכזי שגורם לי להסס בנוגע למקצוע הוא תחומי העיסוק לאחר סיום התואר. מה עושים עם תואר כזה? באיזה תחומים אפשר לעסוק אחר כך
מיכל תירוש | 21:24  09/01/07
הי לירון, בגדול, הרבה מהאנשים שלומדים תחום זה פונים אח"כ לתפקידים שקשורים לתרגום, פרשנות או תיווך. אם יש גם יכולת כתיבה, למשל, אפשר לנסות להיות כתבת בתחום או פרשנית (למשל בעיתון). אם השליטה בשפה מאוד טובה, אפשר ללכת לתרגום, וכו'. בנוסף, אנשים עם רקע כזה הרבה פעמים גם מבוקשים לתפקידים במוסדות ביטחוניים למיניהם, כך שגם זו אפשרות. בנוסף, תמיד פתוחים כיוון של תעודת הוראה, המשך ללימודים מתקדמים ומחקר בתחום וכו'. כך שיש אפשרויות שונות ומגוונות. אני מאמינה שאם תשאלי במוסד אליו את שוקלת להירשם- מה עושים כיום בוגרי החוג, תקבלי תשובות נוספות שאולי גם הן יסייעו. בהצלחה, מיכל
סגור