פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מבחינה מעשית בשטח אני לא יודעת אם אני מתאימה לניתוח עבודה עם נוער עבריין...אני שוקלת לעשות אחרי התואר הסבה ולא יודעת למה....
מיכל תירוש | 14:55  11/01/07
הי נטלי, את מציינת היבט שיכול להיות משמעותי ביותר. כי אכן יש הבדל בין ללמוד מקצוע באופן תאורטי לבין לעסוק בו באופן מעשי. עם זאת, מאחר ואת מציינת שאינך בטוחה אם תתאימי, אני מציעה, לפני שאת עושה הסבה- לבדוק. חפשי עבודה או התנדבי לעבוד עם נוער במצוקה (למשל- במועדון כלשהו או דרך עמותה שעוסקת בנושא). בדרך זו תוכלי להתנסות בעניין ולדעת, ובנוסף, אם תגלי שזה כן מתאים, יהיה לך ניסיון שיכול להוות יתרון משמעותי בהמשך.. עם זאת, אם די בהצעה שלי כדי להרתיע אותך, אולי זה באמת אומר שאינך מתאימה, ואז יש מקום לשקול הסבה. לגבי הסבה למה?- זו שאלה שכדי לענות עליה צריך להבין מה את רוצה לעשות בהמשך ומה כן מתאים לך, ולא משהו שניתן לענות עליו כאן. זה מסוג הדברים שעוסקים בהם בתהליך של ייעוץ. בהצלחה, מיכל
סגור