פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אדגר | 10:42  11/01/07
שלום לכולם, בגרות מותאם- 106.97 פסיכומטרי- 694 אני מאוד מתלבט בין הנדסת חשמל ובין חשבונאות+כלכלה, איך אני יכול לדעת במה לבחור? ואיפה הכי כדאי ללמוד אחד מהמקצועות האלו? האם הנדסת חשמל בתל אביב עדיפה על בן גוריון או לא? והאם יש כזה הבדל בין הטכניון לבין את"א לתשובה אודה
מיכל תירוש | 14:50  11/01/07
הי אדגר, הדרך לבחור בין מקצועות/ כיוונים לגביהם אתה מתלבט, היא להבין לעומק: א- מהו כל תחום עליו חשבת. כלומר, מה עושים בו, אילו כישורים הוא דורש ממך, מה אפשרויות התעסוקה בתחום, וכו'. ב- מה אתה עצמך מחפש. כלומר- מה מעניין אותך? במה אתה טוב? מה יכול להקשות עליך או להגביל אותך? וכו'. אם יש לך תשובות על שאלות אלה, לדעתי, קל יותר לבחור בין מקצועות שונים. כך שבעיני עליך לחפש מענה לשאלות אלה. ממה שתיארת, נשמע שחסר לך מידע על המקצועות השונים שציינת, אשר לשניהם יצא לי להתייחס יותר מפעם אחת, ולדעתי גם בהרחבה בשבוע האחרון. כך שאתה מוזמן לקרוא את תשובותי בנושא בפורום, את ההסברים שיש באתר על המקצועות השונים, ואם תרצה, גם לבקר בספרית מקצועות ולקרוא שם יותר בהרחבה מכפי שכתוב כאן באתר. לגבי מוסדות לימוד כדאי להתייעץ באנשים שלומדים את התחום או עוסקים בו. אם יש לך שאלות לגבי הסעיף השני שציינתי- מומלץ לפנות לייעוץ. בהצלחה, מיכל
סגור