פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אני מתלבט לגבי התואר של אונ' ת"א "סטטיסטיקה וחקר ביצועים". רציתי לדעת מהן אפשרויות התעסוקה של בוגר תואר ראשון זה ובכלל מהו המצב התעסוקתי בתחום הזה. השאלות שלי הן: 1. מה תוכלי לספר לי על התואר של אונ' ת"א - סטטיסטיקה וחקר ביצועים. 2. האם ישנה אפשרות להמשיך מהתואר הזה לייעוץ ארגוני, האם יש דמיון בין תחום זה לחקר ביצועים? 3. מה האופציות העומדות לרשותי לאחר שסיימתי את התואר הנ"ל? אילו לימודי המשך או מהן העבודות בתחום. לפני הבנתי של שוק העבודה כיום, זהו שוק של התמחויות, ורציתי לדעת לאן אפשר להתמחות לאחר תואר זה. 4. נאמר לי שמקצוע זה הוא רק חלק מהתחום של הנדסת תעשייה וניהול, ואם כבר אז כדאי לבחור באחרון. כרגע אינני מתקבל לתעשייה וניהול ואני מתלבט אם כדאי להשקיע את השנה הבאה בשיפורי בגרויות על מנת ללמוד הנדסת תעשייה וניהול. אודה לך אם תעשה לי קצת סדר בנושא. תודה רבה,
מיכל תירוש | 10:35  14/01/07
הי, מאחר ואתה שואל שאלות על מסלול מאוד מסוים במוסד מסוים, אני חושבת שמין הראוי להפנות את השאלות למוסד עצמו. שאלותיך חשובות מאוד, אך רק שם יוכלו לתת לך את התשובות המיהמנות והבדוקות ביותר ביחס ללימודים אצלם. כך שאני מציעה לפנות אליהם ולבקש לקבוע שיחה, וכן לבקש שיקשרו אותך עם בוגרים של החוג או סטודנטים שלומדים בו כיום (ורצוי שניהם). זה משהו שבהחלט מקובל (גם אם הם "יעקמו את האף") ובעיני אין דרך טובה מזו כדי להבין בדיוק במה מדובר. כל ניסיון שלי לתת מענה יהיה פחות מדויק מהתשובות שהם יוכלו לתת לך, מאחר ומן הסתם, הם מכירים את מסלול הלימודים שלהם באופן מעמיק יותר. בהצלחה, מיכל
סגור