פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אורית | 17:25  15/01/07
היי אני בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות, לאחר סיום התואר חיפשתי עבודה בתחום אך ללא הצלחה (נדרש נסיון) כרגע אני שרויה בקונפליקט שאיפתי המקצועית היא תחום הייעוץ הארגוני ואני מתכוונת להירשם למסלול באוניברסיטת חיפה אך מצד שני אני יודעת שהיעדר הנסיון בתחום מהווה לי מכשול, אינני רוצה לסיים את התואר השני ואז למצוא את עצמי לא מועסקת בתחום בגלל היעדר נסיון אשמח לשמוע את תגובתך בעיניין
מיכל תירוש | 09:52  16/01/07
הי אורית, הפתרון שיכול לסייע לך לא להגיע למצב ממנו את חוששת, הוא לנסות לצבור ניסיון כבר במקביל ללימודים לתואר. את יכולה, למשל, להתחיל לעבוד בתפקיד זוטר בחברה שעוסקת בייעוץ ארגוני או כעוזרת ליועץ ארגוני, רק כדי שתוכלי להיחשף יותר לתחום ולהבין בו יותר. דרך נוספת היא לבחור בלימודים שיש בהם פן מעשי (דורשים סטאז' / פרקטיקום/ ביצוע פרוייקט בחברה, וכו')וכך כשתצאי עם סיום התואר תהיה לך גם התנסות מעשית ואמיתית גם אם מצומצמת. הכי טוב זה כמובן שילוב של שניהם. אך את צודקת במחשבה שאולי כדאי לנסות ולרכוש ניסיון מראש. בהצלחה, מיכל
סגור