פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מיכל,תוכלי בבקשה לערוך השוואה בין ראיית חשבון לבין ניתוח תיקי השקעות מבחינת: 1.קושי הלימודים לכל אחד מן המקצועות (מנהל עסקים+חשבונאות=ראיית חשבון) (כלכלה וניהול=ניתוח תיקי השקעות) כאשר לומדים כלכלה ,צריך לבחור בהתמחות צסויימת כדי לעסוק בניתוח תיקי השקעות? 2.ביקוש\מגוון-המקומות בהם עובדים? 3.דרישות התפקיד? 4.דרישות מן העוסק במקצוע ?(תכונות אופי או כל דבר אחר) כל מידע נוסף,עליו לא שאלתי,יתקבל בשמחה. תודה
אלי | 21:52  15/01/07
מיכל תירוש | 10:24  16/01/07
אלי שלום, איני יודעת אם אתה אותו אלי שפנה עם שאלות דומות בעבר, או מישהו אחר, אך התשובה היא אותה תשובה- המידע שאתה מבקש לברר הוא בדיוק סוג המידע שתוכל למצוא בספרית המקצועות (פרט לשאלה הראשונה, שהיא סובייקטיבית לחלוטין ולכן אף אחד לא ממש יכול לענות עליה). כל תשובה שאני אתן כאן לא תהיה מעמיקה ומפורטת כמו המידע שתוכל למצוא בספרית מקצועות, ולכן, אני ממליצה לך בחום ללכת לספריה כזו ולקבל מענה לשאלות ששאלת וכן לשאלות נוספות. פירוט מהי ספרית מקצועות (אם אתה לא אותו אלי) והיכן יש ספריות כאלה, תוכל למצוא אם תדפדף שני דפים אחורה בפורום, בתשובתי לאלי שפנה בעבר (יש השתשלות די ארוכה שבסופה התייחסות מקיפה שלי לנושא. תחת הנושא "ספריית מקצועות"). בהצלחה, מיכל
סגור