פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

maazg | 00:54  19/01/07
שלום לכולם יש לי 686 בפסיכומטרי ויש לי 11.55 בגרות לפי האונ' העברית ו 118.2 לפי הטכניון מה כדאי לי ללמוד כיום לפי דעתם האישית: 1.רפואה 2.מדעי המחשב 3. רפואת שיניים ואל תגידו לי לפי מה שאתה אוהב כי אני אוהב הכל. מה כשאי תודה מראש
מיכל תירוש | 08:48  21/01/07
הי, מאחר ואתה מציין שני תחומים מאוד (!!) שונים זה מזה- מחד כיוונים של רפואה ומאידך כיוון של מדעי המחשב, אני חושבת שלא ניתן לייעץ לך לפנות לכאן ולכאן מבלי להבין קצת יותר מי אתה ומה בעצם אתה מחפש. אמנם ציינת שאתה אוהב הכול, אך בינינו, מאחר והכיוונים בהחלט מאוד שונים, זה נשמע לא סביר שמישהו חוץ ממך, ידע מה העדפות שלך, וכמובן שאיש לא יכול לבחור בשבילך... כך שבעיני השאלה שכתבת ובקשתך בלתי אפשרית, אם לא מכירים אותך (וגם אז, נראה לי שזה לא באמת ייתכן לענות עלש אלה כזו רק על סמך הנתונים שהצגת), ואני במבקומך הייתי נזהרת מכל מי שיגיד לך לקחת את X או את Y. החלטה לגבי מקצוע היא החלטה בהחלט חשובה, ונראה לי שזה משהו שעלינו לקבל בעצמנו מתוך הבנה מה אנחנו בעצם רוצים ומה יתאים לנו יותר, אחרת אנו עלולים למצוא עצמנו מאוד מתוסכלים בהמשך, וזו חוכמה קטנה מאוד להפיל את האחריות על אחרים... מיכל
סגור