פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מאיה | 10:17  19/01/07
היי מיכל, אני מתעניינת בתחום הפסיכולוגיה ומדעי החברה.. אני מתקבלת ככל הנראה לבר אילן ות"א לשנה הבאה אך במכללה למנהל מצאתי תואר ראשון במדעי ההתנהגות עם דגש על ייעוץ ארגוני ומשאבי אנוש וזה ממש קורץ לי. אך מנקרת במוחי המחשבה שאם אני יכולה להתקבל לאוניברסיטה, מדוע ללכת למכללה. שאלתי היא מה מעמדה של המכללה למנהל? האם היום מכללות הן באמת פחותות ערך בעיני המעסיקים? ועוד שאלה, שמעתי שהחוג לפסיכולוגיה בבר אילן נחשב טוב מאוד, האם זה נכון? תודה מראש
מיכל תירוש | 09:09  21/01/07
הי מאיה, מאחר וכבר עניתי על השאלה בדבר ההבדלים בין שני סוגי המוסדות בעבר די בפירוט, אני מציעה שתדפדפי אחורה (זה יהיה די הרבה), ותמצאי שם את ההשוואה. באשר לשלאתך על מוסדות ספציפיים, כמי שחשוב לה לשמור על אובייקטיביות, אני לא יכולה לענות על דבר כזה ולכתוב המלצה לכאן או לכאן. צר לי, אך נרהא לי שהסיבות ברורות. מיכל
סגור