פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

דודו | 08:07  26/01/07
היי מיכל , אני בן 31 אחרי תואר ראשון במנהל עסקים. ברצוני להתחיל ללמוד שוב פעם אך אני לא יודע אם להמשיך בנושא מנהל עסקים או מחשבים שאחרי הכל אני חושב שנושא מחשבים יקדם אותי יותר מבחינת כלכלית ואני מדבר לא על תכנות או מהנדס תוכנה אלא יותר בתחום רשתות ובדיקות QA אשמח אם תחווי את דעתך .
האלמונית | 15:33  26/01/07
אני בת 23 לומדת שנה ראשונה הוראה לגיל הרך אני מתגוררת עם אמי שיש לה מניה דיפרסיה ולא בקשר עם אבי הגשתי בקשה למלגה במפעל הפיס וקרן גרוס והם לא נענעו לבקשתי את יכולה לעזור לי לאן לפנות כי אינני יכולה לממן את לימודיי לבד תודה
מיכל תירוש | 08:56  28/01/07
אך לא ברור לי איך אני יכולה לעזור. אני כן יכולה להציע לבדוק אם יש מלגות במוסד בו את לומדת, למשל. מיכל
האלמונית | 15:33  26/01/07
אני בת 23 לומדת שנה ראשונה הוראה לגיל הרך אני מתגוררת עם אמי שיש לה מניה דיפרסיה ולא בקשר עם אבי הגשתי בקשה למלגה במפעל הפיס וקרן גרוס והם לא נענעו לבקשתי את יכולה לעזור לי לאן לפנות כי אינני יכולה לממן את לימודיי לבד תודה
מיכל תירוש | 08:55  28/01/07
הי דודו, עקרונית, למה לא? אם התחום מעניין אותך ובאופן יחסי יש ביקוש למנהלי רשתות ובודקי איכות (QA), אז אין סיבה לא ללכת. בנוסף, המחשבה על הכשרה שאינה תואר נשמעת כדרך נכונה לזרז עניינים וכזו שתאפשר לך לחזור לשוק העבודה יותר מהר (או אפילו לא לצאת ממנו). עם זאת, כדאי לקחת בחשבון שגם בתחום המחשבים זה לא מצב שרק מחכים לך בזרועות פתוחות, וגם אם יש ביקוש יש גם תחרות רבה. כך שגם כאן החיים לא יהיו ממש קלים.מה גם, שיהיו מן הסתם, אנשים עם יותר ידע וניסיון מכפי שיהיה לך. בנוסף, מאחר ויש פער מאוד גדול בין תחום של ניוהל לבין QA למשל, אני מציעה לך לברר היטב מה בדיוק עושים אחרי שמסיימים את ההכשרה עליה אתה חושב. עדיף עכשיו מאשר שתסיים ללמוד ואז תגלה שלשבת יום שלם במעבדת מחשבים, למשל, ולעבוד על תוכנות- ממש לא מתאים לך. בהצלחה, מיכל
סגור