פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אפרת | 15:27  01/02/07
שלום מיכל! שמי אפרת ואני בת 19 , אני לא יודעת מה ללימוד , למה אני מתחברת וזה ממש מתסכל אותי, אני רוצה משהו שקשור בתחום הילדים , אבל לא גננת ולא מורה, שאני רואה את הדרישות של הפקולטות אני חוששת מאוד מהדרישות . איך אני אדע מה לבחור ללמוד ? תודה אפרת
מיכל תירוש | 11:08  04/02/07
הי אפרת, את בעצם מעלה שתי עניינים- האחד, אילו תחומים שקשורים לילדים יש חוץ מגננת או מורה? השני, חשש מדרישות הקבלה במוסדות שונים. כדי לסייע לך יש להבין לעומק כל אחד מהם. למשל, לגבי הנושא הראשון- למה כוונתך כשאת אומרת לא הוראה או גננות.? מה מפריע לך בתחומים אלה? איזו סוג עבודה עם ילדים כן היית רוצה? וכו'. לגבי השני יש צורך להבין מה בדיוק מקור החששות. את שני הדברים האלה, כאמור, יש לברר איתך יותר לעומק, דבר שאפשר לעשות בתהליך של ייעוץ תעסוקתי. אני מאמינה שאחרי בירור יותר מעמיק של העניין תוכלי לקבל כלים שיסייעו לך לבחור. מכאן, שאני ממליצה על פנייה לייעוץ. בהצלחה, מיכל
סגור