פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ראניה אבו קישק | 12:55  04/02/07
אני מעוניינת ללמוד הפרעות בתקשורת איך הדרישה לפסיכומטרי גבוה לכן שאלתי מה אני יכולה ללמוד בשנה הראשונה על מנת שאוכל להתקבל בשנה השנייה להפרעות בתקשורת או מה מומלץ ללמוד הקרוב לתחום הפרעות בתקשורת
מיכל תירוש | 10:00  05/02/07
הי, למיטב ידיעתי, אין משהו שאם תלמדי שנה אחת שלו יחסוך לך את הצורך לעמוד בנתוני הקבלה של החוג. עם זאת, זה משהו שכדאי לבדוק עם החוג להפרעות תקשורת ישיורת- לפעמים יש דרכים שאני איני מתמצאת בהן. לגבי השאלה- מה קרוב לתחום הנ"ל- השאלה היא מאיזו בחינה קרוב? מה את מחפשת ומוצאת בחוג הספציפי הזה שהיית רוצה שיהיה גם בכיוון אחר כדי שתבחרי בו? מבלי לדעת את זה, קצת קשה לענות. אם להתייחס בגדול- כיונים טיפוליים שונים או כיוונים שמשלבים טיפול עם פן "רפואי" יכולים להיות קרובים- ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה וכו'. עם זאת, נתוני הקבלה שלהם לא בהכרח יותר נמוכים. בהצלחה, מיכל
סגור