פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אורלי | 21:42  04/02/07
מיכל שלום רב, אני בת 31 בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד...לצערי לא הסתדרתי ולא אהבתי את ההוראה הפרונטלית וכל מה שקשור במקצוע הזה...כבר די הרבה זמן שאני שוקלת להמשיך לתואר שני וללמוד משהו אחר שלא קשור בחינוך שיתן לי סיפוק אישי אך אני מתלבטת ולא ממש יודעת במה לבחור, בדקתי מספר אפשרויות כגון:מדעי ההתנהגות , עו"ס , ייעוץ חינוכי, פסיכולוגיה אבל לא ממש הסתדר לי מכל מיני סיבות ואני נשארת תלויה באויר לא יודעת מה לעשות... הבעיה שהזמן דוחק והרשמות לאונ' ומכללות מתבצעות עכשיו אני לא רוצה לפספס עוד שנה... אני נורא מבולבלת ולכן נראה שהכי טוב ללכת על ייעוץ אישי ממישהו מקצועי , אני לא מכירה ושמעתי שלא כל אחד הוא מקצועי וטוב. אשמח אם תמליצי לי על יועץ מקצועי וטוב וגם לא יקר כ"כ תודה רבה
מיכל תירוש | 10:43  05/02/07
הי אורלי, אני מבינה את הבקשה, אך כמי שבעצמה עוסקת בתחום ומהווה חלק ממקום שמספק את השירותים הללו, לא נמשע לי הוגן להמליץ על אדם או מוסד כזה או אחר. במקומך הייתי מבררת עם אנשים בסביבתך. אני בטוחה שמישהו שמע משהו על העניין אם לא היה בייעוץ בעצמו, ויוכל להמליץ לך. וגם אם לא, בעיני יש חשיבות רבה להתרשמות האישית מהמוסד או היועץ עמו את הולכת לעבוד- צריך שיהיה "חיבור". לכן אני מציעה לך גם להתקשר לכמה מקומות/ אנשים ולנסות להתרשם ולראות מה נשמע לך מיקצועי? מה מוצא חן בעיניך? מה מתאים ללוח הזמנים שלך? וכו'. את יודעת, כמו שבוחרים חוג/ רופא/ איש מקצוע אחר, כך גם כאן. נסי להתרשם מה יכול להתאים לך מהבחינות הושנות (מחיר, לו"ז, אישיות, סגנון וכו') ולכי על זה. אני מאינה שלרוב האינסטנקטים שלנו עובדים טוב. בהצלחה, מיכל
סגור