פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מיכאל | 02:00  07/02/07
שלום שמי מיכאל ואני מתלבת לגבי לימודים של תע"ונ או כלכלה וניהול או כלכלה ובנקאות הבעייה שי לי כבר הנדסאי אלק ויש לי ניסיון אבל אני לא ממש נימשך לזה ולילמוד את זה לתואר ממש לא מושך אותי רק הבחינה של כסף שזה מבוקש ויש לי כבר נסיון. אך אני אדיין לא יודע מה כדאי לי ללמוד כי אני תמיד חושב ומתעניין בכלכלה ניהול ופיננסים קוראה ספרים ועיתונים על זה אך אני לא ממש יודע אם תעו"ן נותנת כל זה? מה לעשות תודה רבה
כי לימודי הנדסת תעו"נ אמנם עוסקים גם בנושאים הקשורים לניהול, אך הם קודם כל לימודי הנדסה. כך שאם אתה לא רוצה להיות מהנדס ומה שמעניין אותך, למשל זה עיסוק בשוק ההון, ניתוחים כלכליים, ניירות ערך וכו', נשמע שאולי אין טעם לפנות ללימודי הנדסת תעו"נ. חבל על הזמן והמשאבים. אם להיות מהנדס כן יכול לעניין אותך- זה כבר משהו אחר. בכל מקרה, ניסיון שצברת לא הולך לאיבוד וגם אם עוברים לתחום אחר, זה שיש לך בקו"ח הוכחה לכך שאתה יודע לעבוד, וכבר התנסית במספר דברים בחייך, וודאי לא מזיק. בהצלחה, מיכל
זה גם לא בקתגוריה תעו"נ
סגור