פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מתלבטת וחייבת להחליט | 13:45  08/02/07
מיכל שלום אני בוגרת תואר ראשון במדעי החברה ומעוניינת להתפתח לכיוון של ייעוץ ארגוני.עומדות בפניי שתי אפשרויות: האחת לימודי תואר שני של לימודי עבודה באונ' ת"א שהם נרחבים ומקיפים ודרכם אפשר להגיע גם לייעוץ ארגוני. השנייה לימודי תעודה של ייעוץ ארגוני באונ' בר-אילן שהם יותר פרקטיים ומעשיים.השאלה היא מה מהם יפתח לי יותר דלתות לענף הייעוץ הארגוני? האם בכל מקרה אצטרך לעשות תואר שני?האם לימודי תעודה מספיקים בשביל להכנס לתחום זה? אשמח לתגובתך
מיכל תירוש | 21:24  08/02/07
הי, מאחר והתייחסתי לנושא הרבה מאוד פעמים, אני מציעה ש"תדפדפי" אחורה בפורום (צר לי שכרגע תאלצי לעשות זאת באופן ידני מאחר ועדיין אין מנגנון חיפוש בפורום עצמו) ותקראי את התייחסויותי הרבות לנושא בעבר. אני מאמינה שתמצאי שם מענה לרוב שאלותיך, אם לא לכולן. בהצלחה, מיכל
סגור