פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אושרית בן לולו | 14:32  13/02/07
אני בת 23 ומובטלת מזה זמן רב. השאלון העיד על צד אומנותי חזק וחברתי. אני לא יודעת לאיזה צד לפנות. חשוב לציין שלימודים הם לא צד חזק במיוחד אצלי למרות שהחלום שלי הוא להיות פסיכולוגית או עובדת סוציאלית. עזרי לי מיכל. תודה רבה.
מיכל תירוש | 13:56  14/02/07
הי אושרית, בגדול, את לא חייבת לבחור ויש כיוונים שמשלבים פן אומנותי עם חברתי. עם זאת, נשמע לי שהבלבול שלך הוא קצת יותר "עמוק", ושיש כל מיני דברים לא ברורים נוספים- כמו השאלה אם בכלל לפנות ללימודים (מחד את כותבת שזה לא הצד החזק שלך, מצד שני את מציינת כיוונים שבהחלט דורשים לימודים אקדמיים). כך שנראה לי ששוה שתפני לייעוץ ותעשי את הדברים באופן מסודר. בלי להכיר אותך, מאוד קשה לי לסייע או לייעץ לכאן או לכאן. בהצלחה, מיכל
אושר בן לולו | 22:44  15/02/07
תודה שענית לי מהר ובעברית מובנת, שלא כמו בשאר פורומים. האם תוכלי לייעץ לי מבלי להכיר אותי, עבודה או לנסות ולהשקיע חזק בלימודים? עם דגש על חזזזזזק. אושר
מיכל תירוש | 09:57  16/02/07
הי אושר, אני חושבת שכבר מהשאלה שלך ברור לך שאני לא יכולה לייעץ מבלי להכיר- זה לא אחראי ובלתי אפשרי,כמובן. לכל אחד המסלול והדרך שלו, ומבלי לדעת מי את ומה את (ולפעמים גם כשיודעים)- איך אוכל לדעת מה טוב בשבילך? לכן אני מציעה ללכת לייעוץ ולאפשר למישהו להכיר אותך ולעבוד איתך יחד על העניין. כך תקבלי לא רק סיוע אלא גם תביני יותר על סמך ניתנות עצותכ אלה או אחרות, דבר שבעיני חשוב לא פחות מאשר לקבל עצות. מיכל
סגור