פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

רונן | 15:53  27/11/06
שלום מיכל ברצוני להתחיל ללמוד לתואר ראשון במשפטים אני בן 38 נשוי ואב ל3 ילדים .את הלימודים אני מתכוון לעשות בערב כי בבוקר אני עובד,האם את יכולה להמליץ ,או לכוון בנושא לימודים ומשפחה תודה רונן
מיכל- מנהלת הפורום | 13:01  26/11/06
קודם כל, כל הכבוד! נראה שלפניך דרך מאתגרת, גם אם בהחלט לא שגרתית או קלה. אשמח לייעץ, אם אוכל, אך לא ברורה לי שאלתך. האם תוכל להבהיר במה ניתן לסייע וליעץ? תודה, מיכל
רונן רבי | 18:44  26/11/06
הי מיכל ותודה על התשובה, הייתי רוצה לדעת אם בלימודי ערב לחץ הלימודים הוא כמו בלימודי יום,והאם בכלל כדאי ללמוד יום ולעבור לחצי משרה בעבודה.כמוכן דעתך על מכללת קריית אונו .תודה מראש רונן
מיכל- מנהלת הפורום | 15:36  27/11/06
הי רונן, ההבדל העיקרי בין לימודי ערב ללימודי יום הוא שעות הלימוד, ונשמע שייתכן שיהיה לך יום נוח ללמוד בשעות הערב. כל השאר, הוא פחות או יותר דומה, כי הרי בסופו של דבר על כולם להתמודד עם אותם מבחני לישכה/ הסמכה, ולמערכת לא אמור להיות משנה מתי והיכן למדת. מכאן, שקשה לי להאמין שהלימודים יהיו פחות דורשניים או רציניים. באשר להחלטה לגבי היקפי המשרה בעבודה, זה עניין מאוד אישי שמושפע מהמון גורמים, כמו מצבך הכלכלי, המידה בה עליך (או שחשוב לך) להיות מעורב בנעשה בבית, התמיכה של סביבתך הקרובה בעניין, איזה מין תלמיד אתה מבחינת הצורך להשקיע בלימודים ויכולת למידה ועוד. כך שזה עניין שבוודאי אין עליו תשובה אחת מוחלטת. אני יכולה רק לומר את המובן מאליו, שאין ספק שזה לא קל לשלב משפחה- עבודה- לימודים. באשר למכללת קריית אונו, אני ממליצה לנסות לברר גם עם אנשים שלמדו שם (ייתכן שמהמזכירות יסכימו לקשר אותך עם סטודנטים) וגם עם אנשים מהתחום. זה מסוג הדברים שמישהו "מבפנים" יוכל לספק לך את המידע הכי עדכני ורלוונטי. בהצלחה, מיכל
רונן רבי | 15:53  27/11/06
תודה רבה מיכל
סגור