פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום לך רציתי להתייעץ איתך אני בעל תואר שני במינהל עסקים באוניברסיטת דרבי ו: א.רוצה ללמוד משפטים בק.אונו ב.רוצה לפרוץ דרך בתחום העסקי כי אני בנוי להיות מנכ"ל וזה חלק ממסלול שאיפותי. ג.השאלה האם בגיל 38 זה הזמן להתחיל ללמוד משפטים או שלא. מה דעתך האישית כי אני מצד אחד רוצה אבל לא מגובש בדעתי. תודה לך מראש
זו דעתי בכל מקרה, כך שאם מה שיעשה לך טוב זה ללמוד משפטים, למה לא בעצם? רק כדאי לקחת בחשבון שזה עלול להתנגש עם השאיפות שציינת להתקדם במסלול העסקי בו התחלת, ואולי גם עם היבטים שונים בחיים האישיים. בנוסף, אם הרצון הוא לעבוד בתחום המשפטים, ייתכן שהגיל שלך יהווה בעיה למשל במציאת מקום לסטאז'. אך אם הכוונה היא פשוט לרכוש עוד ידע שמעניין אותך- זה פחות עקרוני. אך אם זה משהו שאתה מוכן להתמודד עמו- למה לא? מיכל
סגור