פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מצאתי באתר מבחן התאמה למקצוע. לפי תוצאות המבחן אני (בסדר יורד): 1.טיפוס מנהלי 2.טיפוס חברתי 3.טיפוס חקרני תודה מראש, נתי
נתי | 00:28  25/02/07
תודה על תגובתך האם לפי הנתונים הנ"ל אפשר להשוות בין לימודי כלכלה-ניהול לבין מנהל עסקים בהתמחות חשבונאות בין מנהל עסקים בהתמחות חשבונאות לבין כלכלה-ניהול יש קווים משותפים(או שאני טועה?) תוכלי בבקשה להגיד באיזה תחום אני צפוי להצליח יותר (לפי תוצאות הבחינה)? תודה
עקרונית, שני הכיוונים מתאימים למנהלי+ חברתי. עם זאת, למנהל עסקים רצוי שיהיה גם יוזמתי, כך שאולי יש נטיה קלה לכיוון הכלכלה. עם זאת, כאמור, המבחן הנ"ל רק בודק מה מעניין אותך מבחינת נטיות תעסוקתיות- הוא לא אומר דבר על נושא של כישורים והתאמה מבחינות אחרות וכו'. מיכל
סגור