פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

תקשורת | 11:26  23/02/07
האם מישהו מעוניין ללמוד תקשורת ומעוניין לדבר לקשקש כי גם אני רוצה ללמוד בשנה הבא תקשורת. כל מי שמעוניין ללמוד ומתלבט אז בואו נתלבט ביחד וככה אולי נעזור אחד לשני. וכל מי שכבר לומד תקשורת ומוכן להמליץ איפה ומה בידיוק ללמוד. [email protected]
א מ | 10:32  25/02/07
אני לומדת תקשורת שנה ראשונה בת"א- לאחר מחקר ארוך לגבי כל המוסדות וכל המקצועות בסופו של דבר בחרתי בזה וזה ממש מעניין (למרות ששנה ראשונה זה מבואות) מומלץ
וורוד | 13:05  25/02/07
כמה יש לך פסיכומטרי וממוצע הבגרות ומא בדיוק את לומדת בתקשורת ואם הוא מקצוע קשה סליחה שאני פולשת כך אבל חשוב לי לדעת אם אתקבל בציון שלי אני רוצה להשוות עם שלך ומודה לך אם תעזרי לי
א מ | 19:53  25/02/07
בפסיכומטרי יש לי 630 וממוצא הבגרויות מעל מאה לפי מה שראיתי הורידו את סף הקבלה-פשוט צריך להכנס לאתרים של האוניברסיטאות,להכניס את כל הציונים והמחשב יחשב הכל. אני מניחה שזה קצת קשה אבל בעיקר זה מעניין. שנה ראשונה זה מבואות ואח"כ ניתן לבחור קורסים בתחומי ההתעניינות שלך
א מ | 19:55  25/02/07
במכללות אמנם יש התנסות בתחום אבל כיוון שאני לא סגורה לאן אני רוצה להמשיך אני מעדיפה שיהיה לי תואר של אוניברסיטה. זו העדפה אישית וכל אחד כמובן בוחר בין מכללה לאונ' על סמך הציונים ומה רוצים לעשות עם זה הלאה
דן ברגמן | 13:32  27/02/07
שלום רב לכל הלומדים או מתלבטים לגבי לימודי תקשורת. כאחד שעובד בתחום , ערוץ 3, ערוץ 10, קשת. אני מרגיש צורך להתריע ולבקש מכם לחשוב מה מטרתכם בלימודים הללו. אם זה לשם ההנאה והידע האקדמאי אז סבהה זה תואר מעניין בטירוף נהנתי מכל רגע וסיימתי אף בהצטיינות . יחד עם זאת אם המטרה שלכם לעבוד בתחום התקשורת צר לי לאכזב אתכם אבל אין שום קשר בין הלימודים הללו לעבודה בתחום אין שום בית הפקה או ערוץ טלוויזיה שידרוש מכם את התואר כתנאי לקבלת עבודה, אין לו שום משמעות מקצועית ! נקודת הפתיחה של מי שלמד תקשורת מול מי שלא, היא שווה !! היכולת להיכנס לתחום נובעת מכישורים ויכולות מעשיים כמו גם מרפקים חזקים, אסרטיביות, קומבינות , והסכמה לעבוד תחילה בלחץ אדיר ללא תגמול כספי ראוי. כך שבאופן מעשי עדיף במקום ללמוד 3 שנים את התואר פשוט לנסות להתברג בתעשיה ולצבור שורות לקורות חיים.
סגור