פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום רב, אני מהנדסת תעשיה וניהול (תואר ראשון) ומעוניינת לעשות הסבה מקצועית לתחום הומני טיפולי . בשלוחת אוניברסיטת דרבי ישנו מסלול לימודי - פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית . תנאי הקבלה הם - לבעלי תואר ראשון מכל תחום שהוא (אפילו לבעלי תואר ריאלי שללא כל ממשק לתחום ) . מסלול זה מקנה תואר שני בפסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית - Msc . ידוע לי שתחום הפסיכותרפיה כיום פתוח לעיסוק לכולם (ולא רק לפסיכולוגים קלינים, עובדים סוציאלים קלינים ופסיכיאטרים) . שאלתי היא מה סיכויי עיסוקי בעתיד כשכירה עם תואר זה וכן עם הרקע ההשכלתי שלי ? (איני מעוניינת להיות עצמאית) תודה רבה
מיכל תירוש | 19:49  24/02/07
למיטב ידיעתי, התואר הנ"ל אינו מוכר בארץ, וזה משהו שבתוך העולם המצומצם של העוסקים בפסיכותרפיה בארץ, עלול להוות בעיה, במיוחד אם את רוצה לעבוד כשכירה באיזשהו מוסד "ממלכתי", בו עלולים לעשות בעיות עם תואר שאינו מוכר. הדרך הטובה ביותר לבדוק זאת זה דרך משרד הבריאות, כי אם הם מכירים בהכשרה זו, אני מעריכה שיהיו פחות בעיות. עוד דרך זה לברר עם המוסד עצמו (דרבי) מה אפשרויות התעסוקה בארץ של בוגרי המסלול- הםאמורים לדעת מניסיונם, ואני גם הייתי מבקשת שיקשרו אותך עם בוגר או בוגרת של המסלול, מהם תוכלי לשמוע את הדברים ממקור ראשון של מישהו שהיה במצב דומה. מיכל
סגור