פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אדלה | 18:44  26/11/06
היי מיכל , כנראה שאני מעט "כבדה "עלייך מבחינת השאלה שלי - (ראי להלן מתאריך 20 לחודש זה )או שפשוט סיננת אותי כי אין לך מידע - כי אים כן נורא נעלבתי מחוסר ההתייחסות :-) הקיצר, אני מתחילה לערוך בעצמי תיק חיפושים , אשמח אים תצטרפי אליי עם תשובות נ.ב : כירופרקטיקה ! מסלול אשר להפתעתי כן מקבל אנשים מסוגי
אדלה | 14:41  26/11/06
אבל לצערי אאלץ לנסוע ללמוד בחו"ל כי בארץ אין מסלול שכזה המשך יום נעים ושבוע טוב
מיכל- מנהלת הפורום | 18:44  26/11/06
קודם כל אין מה להיעלב, קורה שמתפספסת הודעה, ולצערי זה "נפל בחלקך". צר לי, אך כמובן שזה לא מכוון. השאלה שלך אכן מורכבת, מכמה סיבות. הסיבה העיקרית היא שתנאי הקבלה לאנשים שגילם מעל ל- 30 משתנים. למשל, במה שקשור לתעודת בגרות, יש מוסדות מסויימים ומסלולים מסויימים שמוותרים על בגרות מלאה לאנשים מעל גיל זה, ואז השקלול משתנה. לכן, צריך לבדוק כל מקרה לגופו. בנוסף, אני מאמינה שכאשר מדובר ברפואה העניינים עוד יותר מסתבכים, ובהנחה שלמדת את התואר לפני יותר מ- 5 שנים, סביר להניח שגם אם היו מוותרים לך על חלק מהנקודות בעקבות לימודי הביולוגיה (מה שלרוב לא קורה) אם עברו יותר מ- 5 שנים כנראה שיש התיישנות על העניין. ביחס ללימודים בחו"ל, עוד יותר קשה לי לענות. בקיצור, אמנם לא עניתי כי לא ראיתי את ההודעה, אך נראה לי שגם לצערי אין לי תשובות. את אכן מציגה מקרה ייחודי ולא הייתי רוצה לתת תשובות שעלולות להטעות אותך. במקומך, הייתי נוהגת בדיוק כפי שהתחלת לעשות- מבררת בכל מוסד באופן עצמאי, וכן מחפשת תחומים שקרובים לרפואה שיכולים לעניין אותך ויהיו יותר נוחים מבחינת נתוני קבלה. אם תרצי לשתף בממצאיך, אשמח להעשיר את ידיעתי. בהצלחה, מיכל
סגור