פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מה אני יעשה האם עדיף לי לבטל את ההרשמה או לנסות אולי ישאר מקום ולגשת ביולי נרשמתי לחשבונאות וכלכלה בנוסף לזה אני לא יודעת מה אני רוצה ללמוד נרשמתי ללימודים רק כדי שיהיה לי מה לעשות שנה הבאה אבל בעצם אני לא יודעת מה אני רוצה ללמוד בבקשה עזרו לי
מיכל תירוש | 20:52  25/02/07
הי בתאל- אם יש סיכוי שיקבלו אותך אם תעשי פסיכומטרי ביולי, זה דבר שתלוי במוסד אליו נרשמת, ולכן חשוב לבדוק את זה עמו. לגבי מה ללמוד, נראה לי שכדאי שתפני לייעוץ. לדעתי, חבל להתחיל סתם כדי "שיהיה לך מה לעשות" כי יש לא מעט אפשרויות אחרות שעולות פחות כסף ודורשות יותר מאמץ. בנוסף, רוב האנשים חווים תסכול כאשר הם לומדים כיוון שכלל לא מדבר אליהם, וחבל. לכן, אני מציעה להגיע ללימודים מתוך מוטיבציה ללמוד ותוך כדי בחירה בכיוון שיחסית בהיר לך למה בחרת דווקא אותו. מיכל
סגור