פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

יובל | 10:03  25/02/07
אני קצת אבודה ואין לי מושג מה אני רוצה ללמוד. אין לי אפילו כיוון כללי. מה אפשר לעשות? איך מחליטים במקרה כזה?
תחשבי מה מעניין אותך ותבדקי איפה ניתן ללמוד את זה. אני למשל לומדת משפטים כשבכלל לא ידעתי שזה הכיוון שלי. פשוט הלכתי לכמה הרצאות בקריה האקדמית באונו והרגשתי שזה מה שמעניין אותי ואני רוצה לעסוק בו בעתיד.
אחד מהם, כפי שהציעה דנית זה לעבור על ידיעונים או על רשימת מקצועות ולנסות לזהות מה מעניין אותך, ואז לברר על כך יותר. דרך אחרת, היא לדבר עם אנשים שמכירים אותך ולהיעזר בהם. ואם לא יכולים לבד, תמיד ניתן לפנות לייעוץ עם אנשי מקצוע. בכל מקרה, יש אפשרויות ופתרונות, אז אין מה להילחץ- זהי מה הכי נכון עבורך מביניהם (לפעמים עושים שילוב של מספר דברים), ונסי לזהות מה הכיוון שיכול להתאים לך. למזלנו, יש לא מעט אפשרויות. בהצלחה, מיכל
סגור