פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

היי, אני ממש זקוקה לעזרה. אני לא מצליחה ולא יודעת כבר מה לעשות על מנת לשפר את האנגלית ולעלות רמה. אני בקורס לאמיר שלא עוזר לי, ואני צריכה רמה די גבוהה של אנגלית,על מנת להתקבל לכל מכללה או אוניברסיטה ולהצליח בתואר הראשון. אשמח לעצות פרקטיות... תודה רבה,
בכך או בשגרירות. יש היום הרבה אפשרויות כאלה,ורבים מהם מפרסמים גם ברדיו. אפשרות אחרת היא מורה פרטי. מעבר לכך, נראה לי שחשוב מאוד להתחיל לקרוא באנגלית והרבה, ואם אפשר להיות בסביבה בה מדברים אנגלית. אופציה של מעין summer school אם היא אפשרית עבורך גם יכולה לסייע. מה שזה לא יהיה, יש לקחת בחשבון שזה דורש זמן והשקעה ואין כאן פתרונות קסם. בהצלחה, מיכל
עדי פריג' | 09:03  28/02/07
יש בשגרירות קורסי אנגלית??? את יכולה להמליץ לי על כמה מקומות? יש כל מיני אתרים ללמידת אוצר מילים דרך האינטרנט,את חושבת שזה עונה גם על הדרישות? תודה,
עדי | 09:06  28/02/07
יש בשגרירות קורסי אנגלית??? את יכולה להמליץ לי על כמה מקומות? יש כל מיני אתרים ללמידת אוצר מילים דרך האינטרנט,את חושבת שזה עונה גם על הדרישות? תודה,
הצעתי מספר כיוונים שתוכלי לבדוק אילו קורסים הם מציעים, עלויות וכו', ולשקול אם מתאים לך או לא. לגבי האתרים- איני מכירה וולכן אין לי דרך לדעת אם זה עונה על הדרישות. על פניו, נשמע לי שאולי זה לא ייתן לך יותר מהקורס שאת עושה עכשיו, אך כאמור, כדאי לך לבדוק לעומק ולקבל החלטה. מיכל
סגור