פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שירן | 18:18  23/08/09
בעיקרון אני אמורה להתחיל ללמוד באוקטובר לתואר ראשון בתיקשורת אבל הרבה זמן אני מתלבטת אם באמת זה מה שאני רוצה ואם אני ימצא עבודה בזה שאני יסיים את התואר..אז ההתלבטות שלי היא ללמוד תיקשורת כמו שנירשמתי או להחליף למשפטים..?שזה גם משהו שמעניין אותי ויש יותר סיכויים למצוא עבודה אחרי לימודים
מירית | 18:25  23/08/09
היי שירן, בחירת מקצוע אקדמאי יכולה להיות דילמה מאוד קשה וטורדנית. אני ממליצה לבדוק היטב את כל האפשרויות וכל האפשרויות שחולפות לך בראש לפני שתתחייבי. לאן נרשמת? האם בדקת כבר חוגים למשפטים? ממליצה לך לנסות בקריה האקדמית אונו, אח"כ תקבלי את ההתרשמות המתאימה. בהצלחה!
שירן | 20:00  23/08/09
מזתומרת בדקתי חוגים למשפטים? אני רשומה למכללת נתניה-תיקשורת אבל מתלבטת אם כדי להחליף..כי אני אומנם יהנה ללמוד תיקשורת אבל לא יודעת עד כמה יהיה לי עבודה ברגע שאני יסיים תתואר..ומשפטים יותר פרקטי נראה לי..יותר יש כיוון אחר כך לאן ללכת ויותר עבודה נגישה
מירית | 18:16  24/08/09
פשוט חשבתי שבגלל שאת חושבת על הכיוון של משפטים אז כבר בדקת איפה ללמוד וכאלה. תראי, אני לא מכירה את התחום של תקשורת כל כך כדי להגיד לך על עבודה אח"כ, אבל כן משפטים. אם תחליטי שאת רוצה לבדוק את הכיוון הזה באמת ברצינות אז אני אשמח לספר לך על הקריה האקדמית אונו, שם אני לומדת. רק תגידי:) ובהצלחה, כמובן
שירן | 20:17  24/08/09
החומר עצמו מעניין? כאילו אני הבנתי שזה הרבה מאוד חומר והכול עיוני..וקצת בעיה בעבודות כי השוק מלא בעורכי דינים. ולגבי הלימודים..אם אני ילמד משפטים זה במכללת נתניה,אני רשומה שם לתיקשורת אני רק צריכה להודיע להם כמה שיותר מהר לגבי שינוי מקצוע
מירית | 15:44  25/08/09
תראי, אותי זה מעניין. אבל בגלל שזה דורש הרבה סבלנות, צריך לאהוב את זה כדי לעבור את התואר ולהישאר שפויים. אני אוהבת את זה, אז כמובן שיש לי הרבה סבלנות. זה הכל תלוי באיפה הלב שלך נמצא..
yamyam | 09:25  13/10/09
היי שירן, השוק עבודה מלא גם בחשבי שכר,רואי חשבון ועוד הרבה בעלי מקצוע. ההבדל בין כל אחד ואחד הוא ההתמחות כלומר הפרקטיקה. אם הינך טוב מספיק בעבודה שלך אין סיבה שלא יעסיקו אותך וזה בגלל שהנתונים שלך טובים יותר משל האחרים. לאו דווקא הציון הוא זה מה שקובע אלא הפרקטיות והיישום של כל מה שלמדת.
מנהלת הפורום | 12:06  27/08/09
מדובר בשני תחומים שונים וקשה ליעץ. את צריכה לשאול עצמך מה מעניין אותך ? איפה את רואה עצמך בעוד מספר שנים? ונסי לשוחח עם אנשי מקצוע או אנשים שלמדו כל אחד מהתחומים וכך תוכלי לקבל החלטה
סגור