פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אלון | 12:01  18/04/07
שלום אפרת, אני בן 21 וחצי יש לי פסיכומטרי (פעם 2) של 596 ומממוצע בגרות כולל בונוסים של 100.58 עם מתמט' ואנגלית 5 יח' בציונים טובים. אין לי מושג מה אני רוצה ללמוד יש כ- 7-8 מקצועות בראשי ואני לא יודע מה לעשות - הזמן עובר וחבל עליו המקצועות הם: ראיית חשבון, משפטים, תעשייה וניהול, מחשבים, כלכלה,מנהל עסקים, הנדסות למיניהם- אני לא יודע מה לעשות ונראה לי ששכחתי עוד משו - יש לך פתרון בשבילי?? אשמח לתגובה עניינית
אפרת יצחקי רבינוביץ | 22:42  18/04/07
שלום אלון אני חושבת שכדי לבחור חשוב לבדוק גם מה קורה אצלך פנימה ולא רק מה נחשב. חשוב שתשאל על כל עיסוק ותבדוק עד כמה אתה מחובר לכל עולם תעסוקתי. לדוגמא: האם אתה אדם טכני שרוצה לעבוד מרבית היום מול מכשירים כמו במחשבים או הנדסה? האם יש לך צורך להשפיע, לעבוד בעולם תחרותי, להתווכח ולכתוב הרבה כמו במשפטים?. וכן הלאה. במידה ולא תוכל לעשות זאת בעצמך אני מציעה לפנות ליעוץ בבחירת מקצוע. בהצלחה
סגור