פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

הילה | 21:54  28/04/07
היי, אני לומדת כרגע אופטומטריה שנה א בירושלים ונראה לי שאני לא אעבור לשנה ב(לא עברתי קורס מעבר ולכן לא יעלו אותי לשנה ב),אני נמצאת במצב בעייתי כי יש את התואר הזה רק בבר אילן והם לא קיבלו אותי ובנוסף אני לא סובלת את ירושלים ולא רואה איך אני ממשיכה ללמוד שם, מה שאומר שאני אצטרך להחליף מקצוע-הבעיה שאני לא יודעת מה לעשות...אשמח לקבל כל עצה ועזרה תודה
אפרת יצחקי רבינוביץ | 16:42  29/04/07
שלום הילה אם מדובר רק בעניין טכני, ואת עדיין רוצה להיות אופטומטריסטית אז שווה להתעקש על התחום ואולי לחזור על שנה א' או לעשות כל דבר כדי להמשיך. במידה וויתרת, אז צריך לבדוק מחדש תחומים אפשריים. מה היו העדפות המישניות שלך? מה משך מלכתחילה לאופטומטריה? האם רנטגנאות עשוי להיות תחליף הולם? אפרת
סגור