פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

היי אני מקוה שאני אצליח להעביר את כל הדילמות בקצרה.. אני הנדסאי אלקטוניקה בסיום השירות הצבאי ואני צריך להחליט מה ללמוד, יש לי ציונים טובים ופסיכ' 641, הלב שלי רוצה רפואה אבל מבחינה מעשית זה נראה קשה מאוד, דורש הרבה מאמץ ואני לא יודע אם חיים של רופא זה מה שטוב בישבילי. לעומת זאת יש את הנטייה לעשות השלמה למהנדס אלק' אך הבנתי שההנדסאי לא נותן הרבה ובגלל זה חשבתי אם כבר נתחיל מחדש נלמד למהנדס תוכנה שם יש יותר כסף, יותר עבודה ואלי אפילו יותר מעניין (למרות שאני לא ממש מדבר מתוך היכרות אישית כלשהי) האם אפשר לתת עצה לגבי אחד מהתחומים? כרגע הנטייה היא ללמוד תוכנה ואם כבר שי פסיכו' אז לא ללכת למכללה אלא לאוניברסיטה. מקווה שתוכלו לעזור תודה
אפרת יצחקי רבינוביץ | 22:40  08/05/07
הי יוסי נשמע שכבר החלטת לגבי הנדסת תוכנה וכי אתה מעוניין רק בחיזוק. רפואה הוא תחום שאתה באמת צריך לרצות כיוון שהוא דורש השקעה מרובה ומדובר במסלול ארוך ללא ספק. התחום של הנדסה מאוד שונה ולכן קשה לעזור לך בדילמה הזאת, זה כמובן תלוי באיפה היית רוצה לראות עצמך בעתיד. אני חושבת שכדאי לנסות להתקבל לאוני' להנדסת תוכנה ולנסות לקצר את הדרך בקבלת פטורים על קורסים שונים מהנדסאות אלקטרוניקה. בהצלחה
סגור