פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

תמרה | 22:39  08/05/07
שלום, עד לפני שבוע עבדתי כמנהלת חשבונות כמה שנים. החלטתי שאני רוצה שינוי, לעבוד עם אנשים... אני לא סגורה על כיוון, רציתי ללמוד עבודה סוציאלית אבל תנאי הקבלה בעייתיים בשבילי (אין לי פסיכומטרי והבגרות שלי דורשת שיפור) אז חשבתי ללמוד בפתוחה פסיכולוגיה וניהול. ושוב אני נורא מתלבטת... אולי יש לך עוד כיוון לתת לי... אשמח לקבל תגובה תודה רבה
אפרת יצחקי רבינוביץ | 22:43  08/05/07
שלום תמרה במידה ואת בת 30 פלוס תוכלי להתקבל ללא בגרות. במכללת "אריאל" ואם אני לא טועה גם במכללת "ספיר" קיימים מסלולים של עו"ס אז אולי כדאי לך לנסות. באתר זה בחיפוש לימודים תוכלי למצוא על כך מידע. בכל אופן קשה לייעץ ככה באופן כללי מבלי להכיר אותך קצת יותר, במה את מתעניינת, מה הנטיות התעסוקתיות, כישורים וכו' ולכן מציעה לך לפנות ליעוץ בבחירת מקצוע לברור מקיף יותר של הדברים. בהצלחה
סגור