פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

היי אפרת קודם כל תודה על התשובה ממוקדם בנוגע למדעי ההתנהגות + B.A כללי בניהול וכלכלה / משאבי אנוש אבל תשובתך קצת סותרת- יותר מעניין אותי ללמוד משאבי אנוש יש המון קורסים חדשים ויחודיים שפותחו במיוחד עבור התואר אבל את אמרת שהתואר הוא מעט צר ואילו התואר במדעי ההתנהגות ניהול וכלכלה הוא בעל יותר אפיקים ויכול להוביל אותי גם לעסוק בתחום של משאבי אנוש- אנא עיזרי לי לקבל החלטה האם ללכת על היותר מעניין או לדעתך יותר פרקטי תודה רבה על היחס עומר
אם זה במכללת אחוה, אז אתה יכול לקחת מדעי ההתנהגות עם כלכלה ומנהל עסקים וזה יתן לך כיסוי רחב יותר לתעסוקה בסוף התואר.
אפרת יצחקי רבינוביץ | 17:26  10/05/07
הי עומר שמחה שעזרתי. לא מבינה לאיזו סתירה התכוונת??? לגבי שאלתך הנוספת- אז אני לא יכולה לענות היות והתשובה נעוצה במה חשוב לך יותר. אם אתה אדם פרקטי אז אולי תהיה לך נטייה לבחור בתחום פרקטי. אך אם לא תוכל לעמוד בלימודים פחות מעניינים אז כבר זה הופך אותם ללא פרקטים עבורך ולכן עדיף לבחור, במקרה כזה , בלימודים בהם יש לך יותר עניין. בכל מקרה אני רואה בלימודים רק שלב והעיסוק הוא יותר מהותי ולכן חשוב שתבחר גם לפי העיסוק העתידי. אם אתה בטוח ברצונך לעסוק במשאבי אנוש, אז אין מה להתלבט, בחר במסלול הזה.בהצלחה
סגור