פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

| 16:22  04/04/12
היי שמי בתאל ואני בת 20.5 ואני בדילמה קשה. רק עכשיו סיימתי פסיכומטרי ואני כן רוצה ללמוד, למרות שלא טיילת ולא עשיתי הכל אני מרגישה צורך לתוכן ועניין מעבר להנאות של הרגע. כרגע מה שמעניין אותי זה סוציולוגיה ואנתרופולוגיה. לצערי הבנתי שאין כמעט אפשרויות תעסוקה לאחר מכן אלא רק לאחר תואר 2. ההורים שלי דוחפים בחום ללמוד משו פרקטי. מנהל עסקים לדוג.. אני יכולה להעיד על עצמי שאני בחורה אסטרטיבית וחזקה שמתאימה לתואר שכזה.. אבל ברמה הבסיסית התואר עצמו נראה לי מדכא. מה לעשות? לחכות עם הלימודים עד הארה? ללמוד מה שאני מתחברת אליו בשלוף? או לחשוב "כסף"? תודה וחג שמח
בקי חיימוב | 15:21  17/04/12
שלום בתאל, חשוב מאד לנסות לבדוק את תחומי העניין שלך ברזולוציה גבוהה יותר- ולבחון מה מעניין אותך בתחומי הסוציולוגיה והאנתרופולגיה, אם תגלי שמדובר במחקר- כך או כך רק תואר שני יענה על מבוקשך ויאפשר תעסוקה בתחומי החקר. לעומת זאת, במידה והמשיכה היא יותר לארגון ולקבוצות אולי תוכלי גם למצוא תואר אשר משלב את הסוציולוגיה והאנתרופלוגיה עם פרקטיקה- כמו למשל מדעי ההתנהגות בהתמחות משאבי אנוש. האפשרויות הן רבות, תחילה נסי להבין מה מושך אותך יותר. כמובן, במידה ותזדקקי ליותר אינפורמציה בנוגע למוסדות הלימוד תוכלי ליצור עימנו קשר טלפוני 03-9700160
מאיר | 09:30  22/04/12
יש יום פתוח ביום שישי ב 4/5 במרכז האוניברסיטאי אריאל תוכל לבוא ולהתרשם לפרטים: https://mail-attachment.googleusercontent.com/attachment/?ui=2&ik=795e8ffc32&view=att&th=136b6353a4822bfc&attid=0.1&disp=inline&safe=1&zw&saduie=AG9B_P-vkze1a_ctMhv3kzBOtz0j&sadet=1335076183109&sads=6qFIE7t_OhtjmhLOj8ShX9oA4W8
סגור