פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מלי | 09:39  29/06/07
פניתי לאחד הארגונים לייעוץ המקצועות, הוסבר שם שהפגישה הראשונה לייעוץ המקצועות מבחינה כספית מאוד יקר וזה לא מסתיים בפגישה אחד. יש דרך אחרת לדעת מה המקצוע שמתאים לי
אפרת יצחקי רבינוביץ | 08:35  30/06/07
הי מלי קודם כל השאלה אם ביררת בכמה מכונים. אצל יועצים פרטיים? והשוות מחירים? במידה ומיצית את כל האפשרויות , אני בכל זאת מציעה לך לעשות מאמץ (ואולי לחסוך כסף ורק בעוד כמה חודשים להתחיל אותו), היות ויעוץ כזה עשוי לחסוך לך כסף והשקעה בהמשך. אם תבחרי בתחום שאינו מתאים לך תבזבזי זמן וכסף יקר. עדיף להתאמץ כע הבחירה במקצוע היא משמעותית, היא לשנים ושווה להשקיע בתהליך הבחירה.בהצלחה
היועץ | 14:23  01/07/07
מלי אהלן, באתר יורם לימודים ישנה מערכת שעוזרת בבחירת מקצוע, הייעוץ הוא און ליין והוא יחסית זול 89 ש"ח- אני ניסיתי שווה לנסות לדעתי בהצלחה,
מלי חלילוב | 09:29  16/07/07
לא מצאתי את הכתובת ואת הטלפונים לגשת ליורם לימודים
סגור