פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

משה | 15:09  15/12/06
מחכה בסבלנות היי מיכל קציתי לשאול אותךאם ראית את ההודעות אחרונות שלי בקשר לנושא לימודים דרך הרשת וטני מחכה לתגובתך היועץ תודה משה
מיכל תירוש | 11:46  17/12/06
ראיתי את תגובתך, ואני שמחה שקצת עזרנו. מה שפחות היה ברור לי זה מה שאלתך הספציפית בעקבות התגובות. לגבי המוסד שציינת ללימודי גרפולוגיה- איני מכירה אותו, כך שוודאי לא אוכל לחוות דעה. ולגבי לימודי פסיכולוגיה- כפי שציינתי, כדי להיות פסיכולוג, אין מנוס מלימודים די ארוכים שאת חלקם הגדול לא ניתן לעשות מרחוק, לפחות לא לפי האפשרויות שיש בארץ. כך שלצערי, בהינתן מגבלה זו, אני לא רואה דרך גם לרכוש השכלה פורמלית כפסיכולוג וגם לעמוד בתנאים המגבילים שציינת. לגבי העשרה אישית, ובכן, זה כמובן לא יהפוך אותך לפסיכולוג, אלא אולי ייתן לך מידע תיאורטי יותר עשיר בתחום. לגבי עד כמה ניתן לראות בכך ייעוץ מקצועי, זו כמובן שאלה גדולה מאוד, כי לימודי העשרה, וודאי אינם הכשרה מוסדרת ולכן לא יהפכו אותך לאיש מקצוע. כך שיש להתייחס אל העניין בהתאם. מקווה שהפעם עניתי, אם לא, אנא נסה להסביר מהי ההתלבטות כעת, ואנסה לסייע כמיטב יכולתי. מיכל
סגור