פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

רווית | 13:10  18/12/06
היי רציתי לברר מה ניתן לעשות עם תואר של מדעי ההתנהגות.. אני רוצה לעבוד עם אנשים בחיים שלי, להשפיע.. יש לי המון המון סבלנות.. ריפוי בעיסוק לומדים גם בבאר שבע? שמעתי שהאוניברסיטה שם ממש טובה מבחינה חברתית שזה גם מאוד חשוב. אם מישהו יוכל לעזור ולהכווין אני מאוד מאוד אשמח כל ההחלטות האלו קצת קשות... תודה מראש רווית
מיכל תירוש | 11:11  19/12/06
הי רוית, אנסה להתייחס לשתי השאלות ששאלת. לגבי מדעי ההתנהגות, אנא ראי תשובתי היום בנושא זה שמסבירה מהו בעצם התואר הזה, ו"מה ניתן לעשות עמו" כתואר ראשון. על הנאמר שם רק אוסיף, שכמובן שלאחר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ניתן להמשיך ללמודים מתקדמים שבהחלט יקנו מקצוע מוגדר- כמו הכשרה בתחומי טיפול שונים (תרפיה במוסיקה/ אומנות/ באמצעות בע"ח...) תואר שני בכיוונים השונים של פסיכולוגיה או סוציולוגיה על מגוון המסלולים שקיימים בהם (יותר טיפוליים, כיוונים ארגוניים, מחקריים וכו'), תארים בעלי פן ניהולי וכו'. כך שאם מסתכלים על זה כתואר ראשוני ממנו ממשיכים להתפתח הלאה, בהחלט ניתן להגדיר כיוון תעסוקתי מסוים ולצאת עם מקצוע. באשר לריפוי בעיסוק- הכנסי לאתר של אוניברסיטת בן גוריון ובדקי אם הם מציעים מסלול לימודים כזה. זהו מוסד שאכן יצא לו שם של מקום בעל אוירה חברתית חיובית, אך לצערנו הם אינם מציעים שם את כל מסלולי הלימוד. לכן, הכי טוב זה לבדוק אצלם, וכך תוכלי גם לברר על נתוני קבלה או לראות אם יש מסלולים אחרים/ נוספים שיכולים לעניין אותך. בהצלחה, מיכל
סגור