פורום אדריכלות ועיצוב-לקריאה בלבד

בהנהלת: אמיר נבון  |  מסר למנהל/ת הפורום
סטודיו 6B בית הספר לעיצוב ואדריכלות, נמצא בלב תל אביב. קיימים סניפים נוספים בחיפה ובירושלים. הסטודיו פותח בפנייך מגוון אפשרויות בתחום לימודי עיצוב דרך המכינה לעיצוב שתעזור לכם להתקבל למוסדות האקדמיה המובילים בארץ ובחו"ל. תהליך הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות הוא ארוך, ומורכב ממספר רב של שלבים. מבחני הקבלה בד"כ מתחילים אחת לשנה, מחודש מרץ. ההמלצה שלנו: כדאי להתחיל להתכונן ולהיערך למבחני הקבלה מספיק זמן מראש, כדי להגדיל בצורה משמעותית את סיכויי הקבלה שלך.

אמיר נבון

שלום, רציתי לדעת אם אני ניגשת לעיצוב גרפי וגם לעיצוב פנים האם צריך להכין תיק עבודות לכל תחום בנפרד או שמספיק תיק אחד ואם מספיק תיק אחד איזה עבודות כדאי לשים בו? תודה רבה
אמיר נבון | 00:31  19/07/07
הי תמי, לדעתי את צריכה ליצור תיק שמשקף אותך, כך את תהיי הגורם המניע שלו והוא יתאים לשתי המחלקות. גישה שבה מכינים תיק עם עבודות ש"מותאמות" לכל מחלקה היא מאולצת בעיני ובדרל כלל תצא פחות טוב.. בהצלחה
מחפשים משהו אחד ובעיצוב תעשייתי מחפשים משהו אחר. סטודנט שהתקבל לעיצוב פנים לא בהכרח יתקבל לתעשייתי, וההפך. אם את מעוניינת, אני לומדת כרגע שנה שלישית עיצוב פנים בחולון ואוכל לתת לך כמה שיעורים פרטיים בנוגע להכנת תיק העבודות (לשני התחומים): מה בדיוק מחפשים, איך אמור להיראות תיק העבודות, שיעורי ציור ורישום ופרטים טכנים אחרים. המייל שלי הוא inbalto@yahoo.com שבת שלום:) ענבל
סגור