פורום אדריכלות ועיצוב-לקריאה בלבד

בהנהלת: אמיר נבון  |  מסר למנהל/ת הפורום
סטודיו 6B בית הספר לעיצוב ואדריכלות, נמצא בלב תל אביב. קיימים סניפים נוספים בחיפה ובירושלים. הסטודיו פותח בפנייך מגוון אפשרויות בתחום לימודי עיצוב דרך המכינה לעיצוב שתעזור לכם להתקבל למוסדות האקדמיה המובילים בארץ ובחו"ל. תהליך הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות הוא ארוך, ומורכב ממספר רב של שלבים. מבחני הקבלה בד"כ מתחילים אחת לשנה, מחודש מרץ. ההמלצה שלנו: כדאי להתחיל להתכונן ולהיערך למבחני הקבלה מספיק זמן מראש, כדי להגדיל בצורה משמעותית את סיכויי הקבלה שלך.

אמיר נבון

יפעת מלכיאלי | 12:39  05/09/07
אני מקווה ללמוד במוסדות הטובים ביותר, בצלאל שנקר וכ'ו. מכיוון שהבנתי שתנאי הקבלה הם קשים מאוד, החלטתי לעשות מכינה.. אני גרה באיזור המרכז ורציתי לדעת לאיזה מכינה כדאי להרשם, אם יש לכם המלצות כלשהן, או ששמעתם ממישהו. זה מאוד יעזור לי! תודה רבה ובהצלחה לכולם!!! יפעת
אמיר נבון | 22:32  17/09/07
הי יפעת, מכינה לעיצוב בהחלט יכולה לעזור לך להבין טוב יותר מה מצפים ממך ולהגיע כשאת מתורגלת בחשיבה "מבחנית" ובעלת תיק עבודות שממצה את יכולותייך באופן המקסימלי. איני מתכוון לציין כאן בפורום מכינה כזו או אחרת מכיוון שהוא אובייקטיבי ופורס בפני המועמדים מידע אמין ולא מוטה אך אנסה לתת לך כלים לעשול החלטה נכונה בעצמך. קודם כל אני מציע לך לבקר במכינות השונות, תבחרי שתיים שלוש מכינות שנראות לך ותעשי את ההשוואה ביניהן אחרת תלכי לאיבוד. מומלץ לבקר פיזית במקום ואף להיכנס לשיעור לדוגמא, להתרשם מהחללים מהאבזור, מרמת המרצה/ים... לגבי תכנית הלימודים, יש לוודא שאכן המכינה מכינה אותך לכל השלבים שיש בדרך (תיק עבודות, מבחן בעיצוב, מבחן פסיכוטכני, תרגיל בית וראיון קבלה) , משך המכינה וכמות השעות, נושא החומרים (האם כלול במחיר או לא). דבר חשוב נוסף הוא לנסות לשוחח עם אנשים שלמדו באותה מכינה, ניתן לבקש שמות של סטודנטים שלמדו או רצוי לומדים וגם לשוחח עם אנשים ביום שבו את מגיעה למקום.. מעבר לכך רצוי שפשוט תתחברי למקום שבו את הולכת לבלות חצי שנה ולשם כך יש גם דברים שאי אפשר לנסח בדיוק.. בכל מקרה, שיהיה הרבה בהצלחה
סגור