פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אסף | 19:08  17/02/08
שלום רב ! אני בוגר תואר ראשון במדעי המחשב. אחרי כמה שנים של עבודה בתחום, גיליתי שזה לא בשבילי. (לא אוהב את אופי התפקידים, ואת התחום של התוכנה). אני אוהב לעבוד עם מספרים, דו"חות. אני רואה את עצמי בעתיד כמנהל פיננסי של כספים או תמחירן וכאלו תפקידים. אני מתכוון להתחיל ללמוד במסלול "חשבונאות לאחר תואר" באוניברסיטת בר אילן. מה סיכויי לעבוד בתחומים אלה עם ההשכלה הזו והאם זה שאין לי תואר ראשון פיננסי יכול להוות חסרון ? אני מתלבט אם במקביל לחשבונאות ללמוד כלכלה. יש מסלולים משולבים עם מדעי המחשב שמאפשרים ללמוד או מדעי המחשב עם התמחות בכלכלה-ניהול או ללמוד לתואר מדעי המחשב-כלכלה וניהול ששם חצי מהתואר זה כלכלה וזה מקל עלי כי כבר יש לי תואר במדעי המחשב. ישנה גם האפשרות של להשלים תואר שלם בכלכלה וניהול. השאלה היא אם כדאי לעשות את זה? ואם כן לאיזה מסלול ללכת כדי להגדיל את סיכויי בצורה משמעותית ולעמוד בתחרות מול המועמדים האחרים (אבל לא להשקיע מאמצים מיותרים)? אני בהתלבטויות קשות, במיוחד לאור זה שכבר השקעתי הרבה מאוד לתואר במדעי המחשב שהוא תואר קשה מאוד ותובעני. תודה
רו"ח איל שרבי | 12:17  18/02/08
קשה לי להגיד לך מה כדאי. אבל אני חושב, שברגע שיש לך את רישיון רו"ח, ואתה צובר ניסיון במשרד באיזו נישה (בד"כ ביקורת) במשרד גדול זה יספיק כדי להתקדם ליעד שאותו אתה רוצה להשיג.
סגור