פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

דבורה מרואני | 02:09  03/01/07
שלום מיכל, הצעת לי לפנות לספרית מקצועות ולחפש מידע בפורום אך אין מנוע חיפוש בפורום עצמו. תוכלי להגיד לי איפה קיימת ספרית מקצוע בתל אביב והאיזור? בנוסף הייתי רוצה לדעת אם כדאי לי לעבור ייעוץ תעסוקתי הכולל יום מבחן או לא? פשוט קשה לי להחליט מה יותר דומיננטי אצלי (קפדנות מול יצירתיות), כאשר אני מתלבטת עכשיו בין קריארה בנקאית או קריארה שיווקית. (למדתי תואר ראשאון בכלכלה וניוהל). האם פגישה עם פסיכולוג תעסוקתי תספיק או שאני צריכה לעבור את כל התהליך? תודה מרשא על התשובה
מיכל תירוש | 16:20  04/01/07
הי דבורה, נכון, לצערי עדיין אין מנגנון חיפוש בפורום עצמו, ולכן כדאי שתדפדפי אחורה באמצעות מעבר לעמוד הבא. זה פחות נוח, אך אני מקווה שבמהרה יהיה לנו גם חיפוש בפורום עצמו. באשר לאם לעבור ייעוץ שכולל מבחנים או לא, זה משהו שלרוב לא צריך ואולי גם לא כדאי להחליט מראש. ההמלצה שלי היא להתחיל בכך שאת מגיעה לשיחה אחת ורואה שם מה קורה. במהלך השיחה, תוכלו את והיועצת לקבל החלטה אם ואיך אתן ממשיכות בהתאם למה שיקרה בפגישה זו. חבל לנבור בזה מראש. בהצלחה, מיכל
סגור