פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אורית | 17:37  06/01/07
הי מיכל . אנני סטודנטית שנה שלישית במדעי החברה (ראשי סוציולוגיה ומשני משאבי אנוש ). האם בכדאי ללמוד יעוץ חינוכי תואר שני אני זקוקה להשלמה של קורסים או לעשות תואר בחינוך/יעוץ חינוכי . האם ידוע לך במקרה בערך באיזה סכומים משתכרים בתחום? האם ניתן להרשם בשנה השלישית ולהיות על תנאי ? אשמח אםתעני לי שבוע מקסים-אורית
מיכל תירוש | 20:04  06/01/07
הי אורית, השאלות שלך מאוד ממוקדות וספציפיות ולדעתי ראוי שתקבלי תשובות בהתאם. לכן, אני מציעה לך לפנות למוסדות בהם יש לימודי תואר שני בייעוץ חינוכי ולברר עמם את העניין- שם תקבלי את התשובות המיהמנות ביותר. אני כמובן, יכולה להשיב על כך באופן מאוד כללי (כמו שסביר להניח שתצטרכי השלמות כדי לעשות תואר שני בתחום זה), אך מאחר וזה משהו שעשוי להשתנות בין המוסדות השונים- לא כדאי לבנות על כך וכדאי לברר כל מקרה לגופו, ולדעת בדיוק בכמה ואילו השלמות מדובר, מה דורש כל מוסד, מתי ניתן להירשם לכל אחת מהאפשרויות ותחת אילו תנאים, וכו'. בהצלחה, מיכל
סגור