פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אורלי | 20:55  16/01/07
שלום מיכל, שמי אורלי יש לי תואר ראשון בחינוך מיוחד, אני מעונינת להמשיך לתואר שני לא בתחום החינוך. יש לי מס' שאלות: 1.מה ההבדלים בין מדעי ההתנהגות לבין מדעי החברה? 2.באונב' חיפה יש חוג חדש שנקרא החוג לבריאות נפש קהילתית מה זה בדיוק? ומה ההבדל בין החוג הזה לעבודה סוציאלית? והאם החוג הזה מוכר במועצה להשכלה גבוהה? 3.האם יש תחום נוסף קרוב ודומה לתחומים שפרטתי לעיל שיכול להיות רלוונטי בשבילי? תודה
מיכל תירוש | 14:29  18/01/07
הי אורלי, 1. על ההבדלים בין מדעי החברה למדעי ההתנהגות, עניתי בעבר יותר מפעם אחת. כך שאנא, דפדפי אחורה בפורום ואני בטוחה שתמצאי די והותר התייחסויות לנושא. 2. לגבי תוכנית לימודים ספציפית, אכן חשוב לברר כמה שיותר פרטים, אך המקום הכי טוב לבירורים הוא בחוג עצמו. הם היחידים שיכולים לתת מידע מהימן ומדוייק, במיוחד כאשר מדובר בתוכנית חדשה. כך שאני מציעה להפנות את השאלות ששאלת אליהם. 3. ציינת מספר כיוונים, אך לא ברור מה בעצם את מחפשת, ולכן, קשה לי לכוון לתחומים נוספים. בהצלחה, מיכל
סגור