פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

צפי פלדמן | 20:54  29/01/07
מיכל שלום, עקבתי אחר תשבותייך בנושא, מבינה שבעבר ענית על השאלה ולכן את מפנה את כולם לדפדף אחרונה (כנ"ל על ספריית מקצועות)- בכל מקרה, באתר לא ניתן לדפדף אחורה ולכן לא ניתן לראות את תשובותייך. אודה לך רק אם תוכלי להגיד לי הכין ניתן למצוא את "ספריית המקצועות" ושאלה נוספת, רק ע"י פסיכולוגיה/סוציולוגיה וכו' ניתן לפנות לאפיק ייעוץ ארגוני, כלומר זהו מקצוע שקוסם לי, אך אם זאת אני רוצה ללמד תואר ראשון משפטים ותקשרות- האם את חושבת שאני אוכל בעתיד ללמד תואר שני ייעוץ ארגוני ? המון תודה, צפי
מיכל תירוש | 10:12  30/01/07
אם תלחצי על הטקסט "לדף הבא" שכתוב בתחתית בצד שמאל, תוכלי לדפדף אחורה ולראות את השאלות והתשובות שהיו בעבר. בדקתי, וזה בהחלט עובד. לגבי תואר שני בייעוץ ארגוני, כפי שכבר כתבתי די הרבה (גם אתמול, למעשה) אפשר להגיע לתפקיד מהרבה מאוד כיוונים. אחד מהם, למשל, הוא מלימודים של מנהל עסקים והתמחות בתחום. וללימודים אלה ניתן להגיע ממגוון כיוונים, גם מתואר ראשון במשפטים ותקשורת. כך שהתשובה היא שזה אפשרי ברמה העקרונית. ברמה הפרקטית, כנראה שיהיו לך לא מעט השלמות, כי יחסרו לך לא מעט קורסים שברוב המקרים מהווים דרישות קדם ללימודי התואר. מצד שני, אולי אחרי הלימודים תחליטי שאת רוצה דווקא לעסוק בייעוץ תקשורתי/ ייעוץ משפטי וכו' ואז השאלה על ייעוץ ארגוני כלל לא תהיה רלוונטית. כך שבעיני, לקבל החלטה רק כי אולי תרצי ללמוד את זה בעתיד, זו בחירה קצתמשונה, במיוחד אם הכיוון בו את מעוניינת היום מאוד שונה. וכאמור, בכל מקרה, כנראה שזה יהיה אפשרי. בהצלחה, מיכל
סגור