פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום מיכל, קיבלתי במבחן :20 בחברתי ,20 ביזמי, 17 באמנותי 12 במנהלי, 9 בחקרני ו2 בביצועי. אני כרגע מתלבטת בין מקצועות הכלכלה, המשפטים, הניהול, הפסיכולוגיה והתקשורת. האם לפי תוצאות המבחן היית אומרת שאני מתאימה למשהו מסויים יותר? ואם אני רוצה לשלב בין 2 מקצועות, כלומר ללמוד תואר דו-חוגי ,מה היית מייעצת לי לשלב על מנת שלא להעמיס מידיי על עצמי. למשל, תואר במשפטים וכלכלה למיטב ידיעתי עמוס ולא מתאים לכל תלמיד
א | 20:48  30/01/07
ניתן ללמוד חשבונאות במסלול חד-חוגי או דו-חוגי. המסלול הדו-חוגי מציע תוכנית לימודים בשילוב תחום אחר כגון: כלכלה, סטטיסטיקה, מדעי המחשב, מינהל עסקים, משפטים ועוד. הלימודים מקנים ידע נרחב בחשבונאות לסוגיה. בין המקצועות הנלמדים: יסודות החשבונאות, ניהול השיווק, יסודות המימון, מערכת המשפט בישראל, התנהגות ארגונית, אוריינות אקדמית, דיני עבודה ויחסי עבודה, ניהול פיננסי ועוד. יש לך ידע או עיניין כלשהו בחשבונאות?אז אחד המסלולים יכולים מאוד להתאים למה שאת מחפשת... בהצלחה, א.
merav | 21:05  30/01/07
אבל לצערי אני לא נמשכת לחשבונאות ולצד המתמטי כל כך
פשוט רשמת כלכלה וניהול..ואלה תחומים שמושכים גם לחשבונאות..
סגור