פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

רויטל סולומוביץ | 20:51  04/02/07
אני רוצה ללכת ללמוד תואר ראשון יש לי ממוצע בגירויות סביר 88.5 ופסיכומטרי מעפן...(עשיתי בתיכון..טעות חיי) {לא לשכוח שהבגריות והפסיכומטרי נעשו על רקע התקיפה והתקופה הקרובה לה} יש מכללה שנאי רוצה להתקבל אליה אבל עדיין אין ליה אישור תעודה מהמועצה להשכלה גבוהה, יש אפשרות תמיד ללכת ללמוד באוניברסיטה הפתוחה... השאלה אם כדאי לי לנסות לעשות פסיכומטרי או שהממוצע לשי קטן מידי ואני אצטרך נס כדי לקבל ציון גבוה... אני רוצה ללמוד תקשורת\פרסום\מדעי ההתנהגותץץ צריך ציון סכם של 690 משהו כזה בממוצע... משמע אני צריכה להוציא לפחות 610.... לא יודעת אם אני מסוגלת...אני חושבת שאני מסוגלתץץ..אני בחורה חכמצה שיודעת ללמוד אבל... לא יודעת... אולי זה רק עניין של ביטחון עצמי
רויטל סולומוביץ | 20:52  04/02/07
מיכל תירוש | 10:28  05/02/07
הי רויטל- מובן שבלי להכיר אותך איני יכולה לתת לך תשובה אישית וספציפית, עם זאת, בגדול, ידוע שכאשר עושים פסיכומטרי בפעם השנייה, משפרים. בד"כ השיפור הוא בממוצע של 40- 100 נקודות, וזה משהו שבהחלט יכול להיות משמעותי. אם גם לא ממש למדת לפסיכומטרי הקודם, ואת חשה שהוא לא משקף את יכולתיך ואם תלמדי יותר טוב תוכלי להוציא יותר, בכלל נשמע לי שאולי שווה את הניסיון. בהצלחה, מיכל
רויטל סולומוביץ | 17:20  06/02/07
אוניברסיטה תפוחה לעומת אוניברסיטה רגילה.. זה אותו תואר ?
סגור