פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אמיר | 10:12  04/12/06
אני רוצה ללמוד ולא יודע מה האם אפשר לקבל הכוונה ואיך איפה אני יכול לקבל פרטים יותר מדויקיים לגבי הלימודים. בתיכון למדתי במגמת תעשיה וניהול אך איני רוצה כל כך להמשיך בתחום זה
מיכל מנהלת הפורום | 17:01  04/12/06
הי אמיר, כדי שאוכל לכוון אותך למקום הנכון, אני צריכה להבין יותר לעומק אילו פרטים אתה צריך ביחס ללימודים. להלן כמה אפשרויות למידע שאולי חסר לך... האם אתה צריך מידע על מסלולי לימוד שונים? -אם כן, אפשר להיכנס לאתרי אינטרנט של מוסדות לימודיים שונים עליהם שמעת ולהתחיל לקרוא על מסלולי הלימוד שם. האם אתה זקוק למידע שמסביר על מקצועות שונים (למשל, מה עושה אגרונום)?- במקרה כזה כדאי לפנות לספריית מקצועות או לאנשים שעוסקים בתחום. האם המידע שחסר הוא מה מתאים לך? - אם זה סוג המידע אפשר להתחיל בשאלון של נטיות תעסוקתיות כמו זה שמצורף כאן באתר, ואולי בהמשך לפנות לייעוץ תעסוקתי שיסייע לך להבין יותר לעומק מה אתה מחפש ומה מתאים לך (וגם דרך אגב, יכוון אותך ביחס לשני הנושאים האחרים שהזכרתי לפני כן). וכו'. כך שהשאלה איזה מידע אתה צריך. אם לא כללתי את סוג המידע הנחוץ כאן, או אם אתה צריך הרחבה על משהו שכן כתבתי, אתה מוזמן להסביר יותר טוב מה יכול לעזור לך, ובשמחה אפנה אותך לכתובת המתאימה. בברכה, מיכל
סגור